Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
zoekwoorden [ industrial pastry machine ] bij elkaar passen 177 producten.
Roestvrij staal Materieel Gebakje die van het de Convectiebrood van het Materiaalgas het Bakseloven maken
| Toepassing: | Bakkerij |
|---|---|
| Dimensies: | 530*630*850mm |
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
Klein Golf Hard Suikergoedgebakje die Materiaal Naar maat gemaakt maken
| Toepassing: | Voedsel, Drank |
|---|---|
| Type: | Automatische |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
De minimachine van de Koekjesextruder, Industriële Deeg het Mengen zich Machine
| spanning: | 380V |
|---|---|
| macht: | 750W |
| Gewicht: | 700kgs |
De Machine van de de Suikerdeklaag van de manierpinda voor Farmaceutische Industrie
| Verpakkend Type:: | Dozen |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal:: | Document, Hout |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
Transparante Film Driedimensionele Verpakkende Machine met PLC Microcomputercontrole
| Verpakkingswaaier (L*W*H): | (60~310) × (50~240) × (18-110) mm |
|---|---|
| Mpa van de samengeperste luchtdruk: | ≥0.7 |
| Luchtconsumptie m3/min: | 0.5 |
Multifunctionele Industriële Laagcake die Machine met Computer Programmering maakt
| spanning: | 220 v |
|---|---|
| macht: | 1.5Kw |
| Gewicht: | 1250KG |
Commerciële Brood het Mengen zich Machine, Industriële Deeg het Kneden Machine
| Max. Ladingscapaciteit: | 1000L |
|---|---|
| Toepassing: | Poeder |
| spanning: | 110v~480V |
Mixers van het roestvrij staal de Industriële Voedsel en Mixers Multifunctionele 1.1kw
| de grootte van het materiaalvat:: | Φ396*380mm |
|---|---|
| komcapaciteit:: | 40L |
| naam: | mixercake |
Ce-Suikergoed die Panmachine/Houten Verpakkings Automatische Oppoetsende Machine met een laag bedekken
| spanning: | 380/220v |
|---|---|
| macht: | 2.2kw |
| Gewicht: | 350kgs |
De aangepaste Industriële Machine 12KW 380V van de Gesponnen suikerzijde 12 Maanden Garantie
| spanning: | 380V |
|---|---|
| macht: | 45kW |
| Gewicht: | 12000kg |

