Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
zoekwoorden [ industrial pastry machine ] bij elkaar passen 177 producten.
Energie - besparingsgebakje die Materiaal, de Grote Machine van de Capaciteits Automatische Frituurpan maken
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Verpakking Details: | houten gevalpakket |
| Levertijd: | 60 dagen |
Grote Gebraden de Streekgrootte 2800 van de Capaciteits Automatische Frituurpan Machine * 500 *360mm
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 0.75KW |
| Garantie: | 1 jaar |
600w gebakje die Materiaal maken, Multi - functionele Chocolade Aanmakende Machine
| spanning: | 380/220v |
|---|---|
| macht: | 600W |
| Gewicht: | 40KG |
380V gebakje Materiaal, Automatische Pasteideeg of Loempia die Vormt Machine maken
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE: | Voedsel & Drankfabriek |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
Commercieel Roterend het Broodgebakje die van de Gasoven Materiaal/Bakkerijmachines maken
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst:: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Power Source: | elektrisch |
het Gebakje die van 220V 4kw tot Materiaal maken Commercieel Gas Roterende Broodoven
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 380/220v |
| macht: | 52kw&4kw |
Restaurantgebakje dat Materiaal met de Functie van de Stoombevochtiging/de Machines van de Broodbakkerij maakt
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE: | De hotels, de Kledingstukwinkels, de MachinesReparatiewerkplaatsen, de Productieinstallatie, het Voe |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | 220V |
Broodgebakje die tot Materiaal 304 maken de Certificatie van Roestvrij staal50hz 0.55KW Ce
| spanning: | 380v/50HZ |
|---|---|
| macht: | 0.55Kw |
| Afmeting (L*W*H): | 1770*810*640mm |
Capaciteits450kg/h Gebakje die Materiaal/hard Suikergoed maken het Vormen van Machine deponeren
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| spanning: | 380V |
2.2Kw gebakje die tot de Cakes van Materiaalzaden en Pindasuikergoed maken Automatische Productielijn
| Verleende naverkoop de Dienst: | En gebiedsinstallatie die, die Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee opdragen opleide |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 6800*1000*1200mm |
| Macht (W): | 2.2kw |

