Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
zoekwoorden [ industrial pastry machine ] bij elkaar passen 177 producten.
Houten Verpakkingsss Automatische het Oppoetsen Machine Roterende Snelheid 32rpm
| roestvrij staal oppoetsende machine: | chocolademachine |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
| Capaciteit: | 15kg/time |
De redelijke Bar die van het Ontwerpsuikergoed Machine tot PLC maken Intelligente Computercontrole
| Spanning:: | 380V |
|---|---|
| Dimensie: | (L*W*H) 9800 * 1000 * 1300mm |
| Macht (W): | 0.75KW |
Elektrisch het Verwarmen Gebakje die het Materiaal van het Materiaalroestvrije staal maken
| Gebruik: | Mooncake |
|---|---|
| Garantie: | Meer dan 5 jaar |
| Gewicht bereik: | 15-200g/min |
Hoog Duurzaamheidsgebakje die Materiaal, Commercieel Bakkerijmateriaal maken
| Gewicht bereik: | 15-200g/min |
|---|---|
| Leer vullende verhouding: | 2:8-5:8 |
| macht: | 4.5kw |
Het Gebakje die van de suikergoedmixer Materiaal, de Industriële Machine van het Broodbaksel maken
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Modelnummer: | Htl-T6E3 |
| spanning: | 380V |
Automatisch Broodgebakje die Materiaal, Ovenmachine voor Elektrische Controle maken
| toepassingsgebied: | Geschikt voor de productie van mooncakes, mochi, pastei, enz. |
|---|---|
| Gebruik: | Mooncake |
| Gewicht: | 650Kg |
Wandelgalerijvoedsel die tot Machine voor Gebakje en Tabletten maken 1 Jaargarantie
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 220 v |
| Macht (W): | 1.75 KW |
Kleine Mooncake die de Machineproductielijn van Rheon Encrusting met Fabrieksprijs maken
| Gewicht bereik: | 15-200g/min |
|---|---|
| Leer vullende verhouding: | 2:8-5:8 |
| macht: | 4.5kw |
Htl-420 Beste de Fabricatie van koekjesmachine van het Vervaardigings Automatische Multifunctionele Minikoekje
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 1.5Kw |
| Garantie: | 1 jaar |
1000KG gebakje die Materiaal, Automatische Multi maken - Functie het Vullen de Stokmachine van het Loempiawafeltje
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
| spanning: | 380V |

