Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
zoekwoorden [ industrial pastry machine ] bij elkaar passen 177 producten.
38kw gebakje die Materiaal/Voedseldocument Zak maken die Machine voor Bevordering maken
| Modelnummer: | HTL- 100 oven-c77a |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| macht: | 38kw |
De capaciteit 2T-3T/het Uurgebakje die Materiaal voor Karamel maken behandelen zich Knipsel en het Vormen
| Toepassing: | Het graangewassenbar van pindagranola |
|---|---|
| Control System: | Stel interface en PLC in werking |
| Motor: | servomotor |
52kw gebakje die tot Materiaal maken Industriële Miniconvectie Turks Brood Elektrische Bakkerijoven
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
|---|---|
| spanning: | 3N-380V |
| macht: | 52kw |
Commercieel Gebakje die Materiaal/de Multifunctionele Machine van de Chocoladekleder maken
| Merknaam: | Newest |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 2200*640*1380 mm |
| macht: | 1500W |
suiker kokend gebakje die materiaal voor elektrische controle maken
| spanning: | 380V 50HZ |
|---|---|
| Toepassing: | Voedsel |
| Automatische Rang:: | Automatische |
Het Gebakje die van de het Voedselbar van de havermeelsnack de Consumptie 300kg/H maken van de Materiaalstoom
| Toepassing: | graangewas |
|---|---|
| Stoomconsumptie: | 300kg/h |
| stoomdruk: | 0.6~1.0 MPa |
380V gebakje dat Materiaal/Commerciële Gasoven maakt de Roterende Machine van de Broodoven
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Power Source: | elektrisch |
| Type: | De Oven van het dekbaksel |
Gemakkelijk Verrichtingsgebakje die Materiaal, de Eiwitbar maken die van het Energiegraangewas Machine maken
| Trefwoorden: | De Barmateriaal van de energienoot |
|---|---|
| inpakken: | Houten |
| Functie: | Multi-function |
Automatische Knipsel en de Verpakkingsmachine van het Hoofdkussengebakje voor Hard Suikergoed
| Garantie: | 12 Maanden |
|---|---|
| Toepassing: | Voedsel, banketbakkerij |
| Verpakkingsmateriaal: | Plastic |
Autogebakje die Materiaal, Naar maat gemaakte Kleine Golf Harde de Verpakkingsmachines maken van de Suikergoed Dubbele Draai
| garantie:: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Voedsel |
| Automatische Rang:: | Automatische |

