Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
Hete van het de pindasuikergoed van de verkoopsesam het graangewassenbar die de cake vormen die van de snijmachinerijst machineprijs maken
| Macht (W): | 6KW |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| Afmeting (L*W*H): | 9800*1000*1300mm |
Het Suikergoed van gelatinegummies Productiemachine 380V 3 Fasen 50Hz
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Vrije vervangstukken, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Afmeting (L*W*H): | 16500*800*1350mm |
Van het de Snackvoedsel van samenstellingschips de Productielijn Elektrische Controle 99kw
| macht: | 99kW |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| Garantie: | 1 jaar |
Multi het Voedselproductielijn van de Functiesnack, Loempia/Wafeltjeproductielijn
| Garantie: | De fabriek van het snackvoedsel, Bakkerij |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Wegen: | 5000 kg |
Klein de Productielijn Menselijk Vriendschappelijk Ontworpen Geschikt Onderhoud van de Maancake
| Gewicht bereik: | 15-200g/min |
|---|---|
| Leer vullende verhouding: | 2:8-5:8 |
| macht: | 4.5kw |
Van de het Voedselproductielijn van de hoge snelheidssnack de Redelijke Structuur Met lange levensuur
| Gewicht bereik: | 15-200g/min |
|---|---|
| Leer vullende verhouding: | 2:8-5:8 |
| macht: | 4.5kw |
Snack dierbare het vormen zich Materiaalplc Intelligente Computergestuurd
| Macht (W): | 6KW |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| Garantie: | 1 jaar |
304 het Voedselproductielijn van de roestvrij staalsnack, Loempia die Machine maakt
| Modelnummer: | Htl-1120/1820/2000 |
|---|---|
| Macht (W): | 27kw |
| spanning: | 220V/380V |
De Productiemachines van hoog rendementsnacks zonder Handverrichting
| Macht (W): | 6KW |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| Merknaam: | HAITEL |
De betrouwbare Productielijn van het Snackvoedsel, Automatische Encrusting en het Vormen van Machine
| Modelnummer: | Htl-2400 |
|---|---|
| spanning: | 220V/380V |
| Macht (W): | 1.3KW |

