Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
zoekwoorden [ industrial pastry machine ] bij elkaar passen 177 producten.
304 roestvrij staalgebakje die Materiaal/Automatische Hamburgermachine maken
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Voedsel: | De fabriek van de Mooncakeproductielijn |
| Capaciteit:: | 800-1600kg/h |
55kw hard Suikergoed of Gebakje die de Extrudermachines maken van de Materiaalrol
| Toepasselijke Industrie:: | Voedsel & de Winkels van de van het van de Drankfabriek, Voedsel & Drank |
|---|---|
| Output (kg/u): | 250 - 280 kg/u |
| Toepassing: | uitdrijving |
Professioneel Gebakje die Materiaal/Fruitnootpinda maken Brosse het Maken Machine
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| macht: | 16KW |
| Gewicht: | 800kg |
Multifunctiegebakje Materiaal/Volledige Automatische Industriële Laagcake die Makend Machine maken
| spanning: | 220V/380V |
|---|---|
| macht: | 45kW |
| Gewicht: | 1500kg |
De commercieel Koekjes en Machine van de Cakeproductie/Brood die Materiaal maken
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE: | Voedsel & Drankfabriek |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| macht: | 38kw |
Koekjesgebakje die Materiaal/de Automatische Commerciële Machine van de Koekjessnijder maken
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 380/220v |
| macht: | 0.75KW |
1.5kw gebakje die Materiaal, Harde Knapperige de Barsnijmachine maken van het Pindasuikergoed
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 380/220v |
| macht: | 1.5Kw |
Roestvrij staalgebakje Materiaal/Automatische Wafeltjeloempia die Makend Machine maken
| Toepasselijke Industrie:: | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | Jiangsu, China |
| spanning: | 380v/50HZ |
12Kw gebakje die Materiaal, van het het Roestvrije staalgas van 380V Regelbare de Gesponnen suikermachine maken
| Merknaam: | HAITEL |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| macht: | 12KW |
Hoge snelheidsgebakje die Materiaal, Olie Verminderende en Spinnende van de Chipsbraadpan Machine maken
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 1.5 kW |
| Gewicht: | 180 kg |

