Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
de Mixersuikergoed die van 2.2kw 220V het Vacuümkooktoestel van het Machineelektromagnetisme vormen
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 220 V /380V |
| macht: | 2.2kw |
Toffee Hard Suikergoed die Bewegende Snelheid van de Machine de Grote Capaciteit 400kg/H 30 vormen T/min/Min
| spanning: | 380V |
|---|---|
| productiecapaciteit: | 200-400/400-600 kg/u |
| Macht (W): | 2.2kw |
De automatische Matrijs die van het Room Harde Knapperige Suikergoed Machine/Suikergoedproductielijn vormen
| Toepassing: | SUIKERGOED, andere |
|---|---|
| De kernachtige snelheid van de suikeruitdrijving: | 200-400pcs/min. |
| productiecapaciteit: | 1-2T |
2.2Kw volledige Harde Suikergoedproductielijn/Suikergoed Productiemachine
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 2.2kw |
| Afmeting (L*W*H): | 8600*1200*1700 mm, 8250*1200*1400/8600*1200*1700 mm |
380V het automatische Suikergoed die van de Ballolly Machine Gemakkelijk maken te werken
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | snoep |
| kleur: | Wit |
Het kleine Suikergoed dat van de Ballolly Machine Gemakkelijk maakt Multifunctionele te werken
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | snoep |
| kleur: | Wit |
150kg/h hard Suikergoed die Machine 380V 50Hz 890mm * 800mm * 1300mm vormen
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| kleur: | Zilver |
| spanning: | 380v/50HZ |
Vlak Lollysuikergoed die Geschikte Onderhoud van de Machine het Eenvoudige Verrichting vormen
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Gewicht: | 1600 kg |
| Macht (W): | 5000 |
het Suikergoed die van 380V 3KW Machine, Lollysuikergoed vormen die tot Machine maken 100-250 PCs/min
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Gewicht: | 1600 kg |
| Macht (W): | 5000 |
Groot Capaciteitssuikergoed die Machine, Havermeel Chocoladebereidingsmateriaal vormen
| productiecapaciteit: | 2000-6000 kg/verschuiving (volgens de vorm van product.) |
|---|---|
| Totale macht: | 4.5kw |
| Aftapdruk: | 0.6MPa |

