Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
Hoog Betrouwbaarheids Hard Suikergoed Materiaal maken die regelmatig Werkend
| spanning: | 380V |
|---|---|
| productiecapaciteit: | 200-400/400-600 kg/u |
| Macht (W): | 2.2kw |
Hoog automatisch Hard Suikergoed die tot Machine maken Grote Productiecapaciteit
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 2.2kw |
| Afmeting (L*W*H): | 8600*1200*1700 mm, 8250*1200*1400/8600*1200*1700 mm |
Hoge Outputsuikergoed en Toffee die tot Machine maken Redelijke Structuur
| spanning: | 380V |
|---|---|
| productiecapaciteit: | 200-400/400-600 kg/u |
| Macht (W): | 2.2kw |
Kernachtig Kernsuikergoed die Machine, Suikergoed vormen die tot Machine maken Goede Prestaties
| productiecapaciteit: | 1-2T |
|---|---|
| Het Voltage van de transmissiemacht 0.75kw: | 0.75KW |
| spanning: | 380V |
Hoge Duurzaamheids Kauwgom die Machine2.2kw Bouw strak maakt
| Machinenaam: | Kauwgommachine |
|---|---|
| macht: | 2.2kw |
| Dimensies: | 1800*730*1650mm |
De vriendschappelijke Ontworpen Harde Suikergoed Stabiele Prestaties van de Productiemachine
| Type: | Htl-30A |
|---|---|
| Output (T/8h): | 2~5 |
| Macht (v): | 380 |
Abnormity Lollysuikergoed die Machine, de Verpakkende Machine van de Suikergoedbar vormen
| spanning: | 380V, 3phases, 50Hz |
|---|---|
| macht: | 8KW |
| Suikergoedgrootte: | Min Φ20; Maximum Φ45 |
De multifunctionele Certificaten van de het Suikergoedproductielijn ISO van de Stoomgelei Kleverige
| spanning: | 380V |
|---|---|
| macht: | 75KW |
| Gewicht: | 5000KG |
Duurzaam Klein Lollysuikergoed die tot Machine maken Grote Capaciteit 5~8 Ton
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Merknaam: | orangemech |
| spanning: | 220V/380V |
De naar maat gemaakte Kleverige Voertuigdrijver draagt Suikergoed Makend Machinecapaciteit 100-150kg/h
| spanning: | 380V |
|---|---|
| macht: | 16KW |
| Gewicht: | 3000kg |

