Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
Het grote Suikergoed die van de de Barsnack van het Outputgraangewas Machine Efficiënte Breedte 400mm vormen
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE: | Hotels, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, Restaurant, van het Huisgebruik, van de Kleinhand |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | 220/380V |
De Productielijn van de lollybanketbakkerij/Hara-Suikergoed die Machine maken
| spanning: | 380V |
|---|---|
| macht: | 24kw |
| Gewicht: | 3800kg |
3.6KW suikergoed die Machine, de Gezonde van het de Notengraangewas van de Snack Kleine Energie Brosse Bar maken die Machine vormen
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE: | Voedsel & Drankfabriek, van de Voedselwinkel, van het Voedsel & van de Drank Winkels |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
| Gebruik: | De Productielijn van de pindabar |
machine van de de Gesponnen suikerzijde van 380V de 12KW Aangepaste met 12 Maanden Garantie
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE: | Van de van het productieinstallatie, Voedsel & Drank Fabriek, van de Voedselwinkel, van het Voedsel |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| macht: | 15KW |
GMP Standaardsuikergoed die Machine, de Elektrische Molen van het Suikerpoeder en Malende Machine vormen
| Output (kg/u): | 50 - 150 |
|---|---|
| Het voeden Grootte (mm): | 20 |
| Outputgrootte (netwerk): | 20 - 120 |
Compact Lollysuikergoed die Machine het Deponeren Snelheid 55~65n/Min maken
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
|---|---|
| het deponeren snelheid: | 55~65n/min |
| Toepassing: | snoep |
380V regelbare Hete Gesponnen suiker die Machine/Chocolade Verpakkende Machine vormen
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Film, broodjesfilm |
| Verpakkingsmateriaal: | Hout, de machine van de chocoladeverpakking |
Van de de Pindasuiker van het manierroestvrije staal de Deklaagmachine 1100x1100x1600mm
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Gebruik: | farmaceutisch |
| spanning: | 220 v |
Promotie van de Productiemachines van het Muntsuikergoed Afmeting 1600*600*1100mm
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 220/380V |
| macht: | 1.5Kw |
Harde Suikergoed/Lollyproductielijnmatrijs die volledig Automatische Machine vormt
| Plaats van Oorsprong:: | Jiangsu, China |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| macht: | 3Kw |

