Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
3.2kw gebakje Verpakkende Machine, Automatische Verticale de Verpakkingsmachine van de Hoofdkussenzak voor Snacksvoedsel
| Automatische Grade: | Automatische |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch |
| spanning: | 380v/50HZ |
Het kleine Knallen - Rijst - koekt Hoofdkussen het Verpakken Machinecapaciteit 25-60pcs/Min
| garantie:: | 1 jaar |
|---|---|
| Verpakkend Type:: | Film, Zakken, Film |
| Verpakkingsmateriaal:: | Plastic |
Multi - Verpakkende Verpakkende Machine van het Functie de Automatische Hoofdkussen voor Voedsel/Kopcake/Brood
| Toepassing: | Medische kleding, Chemisch product, Goederen, Voedsel, Machines & Hardware, Textiel |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Plastiek, Document, Metaal |
| spanning: | 380/220v |
Van de de Zak het Wegen en Verpakking van de korrelkoffie Machine Elektrische Hoge snelheid
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Zakken, Flessen, Blikken, Kartons, Zak, Stand-up Zak |
| Verpakkingsmateriaal: | Glas, Metaal, Document, Plastiek |
De nauwkeurige Wegende Verticale Machine van de Gebakjeverpakking met PLC Controlece ISO9001
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Chemisch product, Medisch voedsel, |
| Verpakkingsmateriaal: | Plastic |
Roestvrij staal 280 de Automatische Machine van de Hoofdkussenverpakking voor Koekje
| Materiaal: | Hout |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Functie: | het verpakken |
Automatische Suikergoed het Deponeren het Jaargarantie van het Lijn Elektrische Gedreven Type 1
| Type: | Verpakkingslijn |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Garantie: | 1 jaar |
Volledig Intelligente Gebakje Verpakkende Machine Drie Servo Facultatieve Motor
| Verpakkingssnelheid: | 50-200bag/min |
|---|---|
| Maken-zaklengte: | 50360mm |
| Maken-zakbreedte: | 30120mm |
Htl-A388 de automatische verpakkende machine van het koffiesachet
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 220 v |
| macht: | 1.2kw |
De elektrische Gedreven Verpakkende Machine van het Typegebakje, het Voeden Verpakkingsmachine
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht: | 1300 kg |
| Verpakkingstype: | Zakken, Film |

