Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
Van het de Koffiepoeder van de voedselindustrie Output van de de Verpakkingsmachine 35-90 Zakken/Min
| output: | 35-90Bags/min |
|---|---|
| macht: | 1.2kw |
| kleur: | Zilver |
Automatische de Verpakkingsmachine van de Computerprogrammacontrole voor Beschikbare Tandpasta
| De naverkoopdienst: | Gebied installatie, het opdragen en opleiding |
|---|---|
| Toepassing: | Het leven goederen |
| Verpakkingsmateriaal: | Document, Plastiek |
Van het de Snelheidsgebakje van frequentietransfomer de Veranderlijke Verpakkende Machine voor Onmiddellijke Noedel
| macht: | 4Kw |
|---|---|
| Motormacht: | 1.5Kw |
| Het verwarmen Macht: | 2.5kw |
Handgebakje Verpakkende Machine voor de Kleine Industrieën/de Natte Machine van de Handdoekverpakking
| Verpakkingstype: | Film, Hoofdkussen het Verpakken |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Plastic |
| Type: | Verpakkingslijn |
De Deklaagmachine van de Haitelchocolade voor Snack Aangepaste Voltage Zilveren Kleur
| spanning: | Op maat |
|---|---|
| macht: | 0.75-1.5kw |
| Gewicht: | 80-350kg |
De eenvoudige Verpakkende Machine van het Verrichtingsgebakje, Kleine Namkeen-Machine
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
| Modelnummer: | Htl-A388/B388/C388/D388 |
220 V-Gebakje Verpakkende Machine, Automatische Cupcake-Voeringsinjectie die Machine maakt
| naam: | cake die materiaal maakt |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | En gebiedsinstallatie die, die Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee opdragen opleide |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
De elektrische Gebakje Verpakkende Machine, pufte Voedselchips Voedend Wegend Verpakkingsmachine
| Toepassing: | Voedsel, Goederen, Medisch, Chemisch, Machines & Hardware |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal:: | Plastic |
| Functie: | Het vullen, het Verzegelen, het Scheuren |
3.67KW gebakje Verpakkende Machine, Industriële Harde Knapperige het Suikergoedbar van het Pindagraangewas Productiemachine
| spanning: | 380V |
|---|---|
| macht: | 3.67KW |
| Gewicht: | 1200kg |
Autohoofdkussen Verpakkende Machine voor Voedsel/Kopcake/Brood/Koekjes
| Toepassing: | Goederen, Voedsel, Machines & Hardware |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Gedreven Type: | elektrisch |

