Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
de Machine van de het Theezakjeverpakking van 220V 1KW Het Ultrasone Verzegelen en Snijden
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Functie: | het verpakken |
Kleine Zaksnack/Korrel/Popcorn Verpakkende die Machine door Microcomputer wordt gecontroleerd
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Kleding, Drank, Voedsel, Machines & Hardware, andere |
| Verpakkingsmateriaal: | Document, Plastiek |
Het droge Varkensvlees snijdt van de de Verpakkingsmachine van Hoofdkussenfolw de Gemakkelijke en Eenvoudige Verrichting
| De naverkoopdienst: | Gebied installatie, het opdragen en opleiding |
|---|---|
| Toepassing: | Medische kleding, Drank, Chemisch product, Goederen, Voedsel, Machines & Hardware, |
| Verpakkingsmateriaal: | Plastic |
Van het Poeder Verpakkende Machine van het onmiddellijke Koffiefruit het Elektrische Gedreven Type
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Kleding, Drank, Chemisch product, Goederen, Medisch Voedsel, Texti |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
Computergestuurde Gebakje Verpakkende Machine/de Machine van de Kamferverpakking
| Verpakkingssnelheid (zak/minuut): | 40-80 |
|---|---|
| Metingswaaier (ml): | 5-100 |
| Zak die grootte (mm) maakt: | (Lengte): 45-150 (Breedte): 30-120 |
ISO-Gebakje Verpakkende Machine, 340 de Verpakkingsmachine van de Roestvrij staalkoffie
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Chemisch product, Voedsel |
| Functie: | Het vullen, Etikettering, het Verzegelen, het Verpakken |
De volledige Automatische Verpakkende Machine van het Koffiepoeder 12 Maanden Garantie
| Garantie: | 12 Maanden |
|---|---|
| Toepassing: | Medische kleding, Drank, Chemisch product, Goederen, Voedsel, Machines & Hardware, Textiel, Suiker, |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
Multi - het Brood die van de Functiebakkerij Machine, Zachte de Verpakkingsmachine maken van de Suikerstok
| Garantie: | 13 maanden |
|---|---|
| Toepassing: | Voedsel, medisch, chemisch, machineshardware |
| Verpakkingsmateriaal: | Plastiek, Document, complexe film |
Azijn, Ketchup Vloeibare Verpakkende Machine met Touch screen Gemakkelijke Verrichting
| Machinegewicht:: | 350kg |
|---|---|
| Macht Paramete:: | 220V 50/60Hz 1.8kW |
| Verpakkingsmateriaal:: | gelamineerde film |
1.5kw gebakje Verpakkende Machine, Automatische Verticale de Verpakkingsmachine van het Snackvoedsel
| Machinegewicht:: | 300kg |
|---|---|
| Verpakkingssnelheid:: | 40-70bags/min |
| Filmbreedte:: | 50260mm/50240mm |

