Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
96kw witte Chocolade die Machine/Minichocoladekleder hullen
| spanning: | 380V |
|---|---|
| macht: | 96kw |
| Afmeting (L*W*H): | 42000x4000x2300mm |
De gezonde Bar die van het Snackgraangewas Machine/de Productielijn van de Haverchocolade maken
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
| spanning: | 380v/50HZ |
16 kW-Chocoladereepproductielijn, de Machine van de Chocoladedeklaag voor Graangewassenbar
| Riembreedte:: | 400 mm |
|---|---|
| Tunnellengte:: | 10 M |
| Tunneltemperatuur: | 2-10 ℃ |
Hoge Productiechocoladereep de Hoofdmotormacht van het Productiemateriaal 5.5kW
| Het koelen tunnellengte: | 3000 mm |
|---|---|
| Vormenhoeveelheid: | 58 stukken |
| productiecapaciteit: | 500kg/h |
Roestvrij staalchocolade die Met een laag bedekte LijnSnackbar hult regelmatig het Werken
| Netto riemsnelheid: | 1-6 m/in (onophoudelijk de veranderlijke aanpassing van de typesnelheid) |
|---|---|
| Netto riembreedte: | 400mm |
| Ondersteunende koelingseenheid: | 3 |
Zilveren Productielijn 13160*700*1500mm van de Kleurenchocoladereep Hoge Output
| Riembreedte:: | 400 mm |
|---|---|
| Tunnellengte:: | 10 M |
| Tunneltemperatuur: | 2-10 ℃ |
De hoge Oppoetsende Machine van de Betrouwbaarheidschocolade met de Certificatie van Ce/ISO9001-
| macht: | 2.2kw |
|---|---|
| Dimensies: | 1200*1250*1630mm |
| Machinegewicht: | 280kg |
de Chocoladereepproductielijn van 380V 50Hz Betrouwbaar voor de Deklaag van de Pindasuiker
| macht: | 2.2kw |
|---|---|
| Dimensies: | 1200*1250*1630mm |
| Machinegewicht: | 280kg |
Redelijke van de de Productielijnsnack van de Structuurchocolade van de het Voedselsuiker de Opslagtank
| Maximale capaciteit: | 400 |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 100 |
| Afmeting (mm): | φ800*1500mm |
De Productielijn van de hoge Prestatieschocoladereep, Chocoladereep die Machine maken
| Riembreedte:: | 400 mm |
|---|---|
| Tunnellengte:: | 10 M |
| Tunneltemperatuur: | 2-10 ℃ |

