Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
zoekwoorden [ snack food packaging machine ] bij elkaar passen 101 producten.
Htl-A388 de automatische verpakkende machine van het koffiesachet
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 220 v |
| macht: | 1.2kw |
De eenvoudige Verpakkende Machine van het Verrichtingsgebakje, Kleine Namkeen-Machine
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
| Modelnummer: | Htl-A388/B388/C388/D388 |
Stabiele Gebakje Verpakkende Machine/Kleine Namkeen-Machinehoge snelheid 30-90 Zakken/Min
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Modelnummer: | Htl-A388/B388/C388/D388 |
| spanning: | 220 v |
3.2kw gebakje Verpakkende Machine, Automatische Verticale de Verpakkingsmachine van de Hoofdkussenzak voor Snacksvoedsel
| Automatische Grade: | Automatische |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch |
| spanning: | 380v/50HZ |
Minikoekjes die Consumptie van de Machines de Multi Functionele Lage Macht vervaardigen
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 1.5Kw |
| Garantie: | 1 jaar |
Multifunctionele Automatische Koekjes die het Controleprogramma van het Machinesysteem maken
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 1.5Kw |
| Garantie: | 1 jaar |
304 roestvrij staalgebakje die Materiaal, Automatische Fabricatie van koekjesmachine maken
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 1.5Kw |
| Garantie: | 1 jaar |
Cachou/Korrel/van het Chipsvoedsel Plastic Verpakkingsmachine Gecombineerde het Wegen Schaal
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Chemisch product, Goederen, Voedsel, Machines & Hardware, Medisch, kinkin/cachou/noten/korrel/snack/ |
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
Klein de Productielijn Menselijk Vriendschappelijk Ontworpen Geschikt Onderhoud van de Maancake
| Gewicht bereik: | 15-200g/min |
|---|---|
| Leer vullende verhouding: | 2:8-5:8 |
| macht: | 4.5kw |
Htl-420 Beste de Fabricatie van koekjesmachine van het Vervaardigings Automatische Multifunctionele Minikoekje
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 1.5Kw |
| Garantie: | 1 jaar |

