Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
zoekwoorden [ automatic pastry making machine ] bij elkaar passen 213 producten.
Grote Gebraden de Streekgrootte 2800 van de Capaciteits Automatische Frituurpan Machine * 500 *360mm
| spanning: | 380V |
|---|---|
| Macht (W): | 0.75KW |
| Garantie: | 1 jaar |
De capaciteit 2T-3T/het Uurgebakje die Materiaal voor Karamel maken behandelen zich Knipsel en het Vormen
| Toepassing: | Het graangewassenbar van pindagranola |
|---|---|
| Control System: | Stel interface en PLC in werking |
| Motor: | servomotor |
Wandelgalerijvoedsel die tot Machine voor Gebakje en Tabletten maken 1 Jaargarantie
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 220 v |
| Macht (W): | 1.75 KW |
Koekjesgebakje die Materiaal/de Automatische Commerciële Machine van de Koekjessnijder maken
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | 380/220v |
| macht: | 0.75KW |
Multifunctioneel Gebakje Materiaal/Industriële Laagcake die Makend Machine maken
| spanning: | 220 v |
|---|---|
| macht: | 1.5Kw |
| Gewicht: | 1250KG |
Autogebakje die Materiaal, Naar maat gemaakte Kleine Golf Harde de Verpakkingsmachines maken van de Suikergoed Dubbele Draai
| garantie:: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Voedsel |
| Automatische Rang:: | Automatische |
Hoog rendementgebakje dat Materiaal, Industrieel Stokbrood maakt dat Machine maakt
| Toepasselijke Industrie:: | Voedsel & Drankwinkels |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | Jiangsu, China |
| spanning: | 380v/50HZ |
Restaurantgebakje dat Materiaal met de Functie van de Stoombevochtiging/de Machines van de Broodbakkerij maakt
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE: | De hotels, de Kledingstukwinkels, de MachinesReparatiewerkplaatsen, de Productieinstallatie, het Voe |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | 220V |
Robuust Structuurgebakje die tot Materiaal maken Eenvoudige Verrichting het Vlotte Lopen
| macht: | 5.5 kW |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 1000*750*1500 mm |
| spanning: | 380V |
Het Gebakje die van de suikergoedmixer Materiaal, de Industriële Machine van het Broodbaksel maken
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Modelnummer: | Htl-T6E3 |
| spanning: | 380V |

