Alle producten
-
suikergoedproductielijn
-
Chocoladereepproductielijn
-
De Productielijn van het snackvoedsel
-
Graanproductielijn
-
het materiaal van de bakkerijproductie
-
de automatische machine van de voedselverpakking
-
suikergoed verpakkende machine
-
chocolade verpakkende machine
-
gebakje verpakkende machine
-
Suikergoed die Machine vormen
-
Suikergoedsnijmachine
-
gebakje die materiaal maken
-
Masker die Productielijn maken
-
ThomasDe machines zijn zeer goede, éénjarige garantie, life-long dienst. De machine is van goede kwaliteit. -
JamesHet is vrij praktisch. De arbeiders houden van het. De programma's worden zelf geassembleerd allen. Het het weten de machines en de Programma's van numerieke controle kunnen tot het dans maken. Ik ben niet comfortabel met alle gegevens super-permanente montages. -
MuktarMooi, geschikt, atmosferisch, echt, is de logistiek ook zeer snel, selecteert heel wat machines, ziet zeer tevreden dit, is de verpakking zeer hard, strikt, zijn de verkopers verzonden video, die Ingenieursregelingen opdragen ook zeer snelle, fysieke en verkopersbeschrijving van afzonderlijk, zeer dankbaar aan de nadenkende dienst van de verkoper. Gewetenskoper.
zoekwoorden [ automatic bag packing machine ] bij elkaar passen 246 producten.
van de het Poeder Vullende Verpakking van 1kg 2kg 5kg Detergent van de de Machinecomputer Controle en het Engels - Chinees Touch screen
| Toepassing: | Chemisch product, Goederen, Medisch Voedsel, |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Plastic |
| Automatische Grade: | Automatische |
De gemakkelijke Verpakkende Machine van het Verrichtingsgebakje, de Compacte Structuur van de Vouwen Verpakkende Machine
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Product Maat: | (L) 30-80 mm (W) 30-80 mm (H) 8-50 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 25-30 zakken/min |
Verticale Gebakje Verpakkende Machine, 1kg-Zak Verpakkend Materiaal
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| spanning: | 380V 50HZ |
| Afmeting (L*W*H): | 980*780*1800 mm |
De elektrische Gebakje Verpakkende Machine, pufte Voedselchips Voedend Wegend Verpakkingsmachine
| Toepassing: | Voedsel, Goederen, Medisch, Chemisch, Machines & Hardware |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal:: | Plastic |
| Functie: | Het vullen, het Verzegelen, het Scheuren |
Van de het Suikergoedverpakking van de hoge snelheids Automatisch Knoop Machine Elektrisch Gedreven Type
| Toepassing: | Voedsel, Drank, Goederen, Machines & Hardware |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Plastiek, Document |
| Type: | Multifunctionele Verpakkende Machine |
Nauwkeurige Plaatsende Geautomatiseerde Bakkerijproductielijn, de Machine van de Koekjesverpakking
| Garantie: | 12 Maanden |
|---|---|
| Toepassing: | Voedsel, Drank, Goederen, Medisch, Chemisch, Machines & Hardware |
| Verpakkingsmateriaal:: | Plastic |
4 de zij van de Stijlmasala van de Verbindingszak van de het Kerriepoederverpakking Installatie van het de Machinegebied
| Toepassing: | Chemisch voedsel, |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Verleende naverkoop de Dienst:: | Gebied installatie, het opdragen en opleiding |
Zeep of Chocoladereepverpakkingsmachine/de Horizontale Machine van de Hoofdkussenverpakking
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | 220 v |
Multi - het Brood die van de Functiebakkerij Machine, Zachte de Verpakkingsmachine maken van de Suikerstok
| Garantie: | 13 maanden |
|---|---|
| Toepassing: | Voedsel, medisch, chemisch, machineshardware |
| Verpakkingsmateriaal: | Plastiek, Document, complexe film |
Kleine Chocolade Verpakkende Machine/Automatische Vouwen Verpakkende Machine
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Voedsel, Medische Goederen, banketbakkerij |
| Verpakkingsmateriaal: | Plastiek, Aluminiumfolie |

